Neon Zachód słońca planety

260,00

Wspaniały prezent do pokoju dziecięcego. Dziecko będzie zadowolone z wybranego przez siebie wzoru. Dla pracowni neon jest doskonałym elementem wystroju i fotozonu, zdjęcia Twoich klientów zawsze będą rozpoznawalne! Najpierw my tworzymy przestrzeń, a potem przestrzeń tworzy nas. Nasz zespół chętnie Ci w tym pomoże.
Rozmiar:
Szerokość: 19,4 cm
Wysokość: 34,7 cm
Podłoże: 5 mm przezroczysty akryl
Profesjonalne neonowe światło o trwałości minimum 50 000 godzin.
Materiał i opakowanie: Elastyczny neon wykonany jest z wysokiej jakości taśmy LED i wysokiej jakości plastikowej obudowy. Podłożem jest akryl o grubości 5 mm. W porównaniu z tradycyjnymi neonami są jaśniejsze, bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska, długotrwałe, energooszczędne, ciche, nienagrzewające się i łatwe do zastosowania w różnych dekoracjach. Testujemy wszystkie światła na żywo przed wysyłką.
Specyfikacja rozmiaru: otrzymasz dekoracyjny znak świetlny z akrylowym podkładem, kabel zasilający od neonu do zasilania 3 metry i od zasilania do gniazda 2 metry.
Łatwość użycia: W akrylowym podkładzie znajduje się otwór. Wystarczy, że przykręcisz mocowania z zestawu do ściany lub po prostu postawisz je na stole