Dolar znak neonowy światło Led

300,00
Neonowe oznakowanie rozwiązuje dwa kluczowe problemy jednocześnie - tworzy niepowtarzalny klimat i odróżnia Cię od konkurencji, a także jest widoczne z daleka i nie do przeoczenia! Nie będzie można przejść obok niego obojętnie! To wspaniały prezent do pokoju dziecięcego. Dla pracowni neon jest doskonałym elementem wystroju i fotozonu, dzięki czemu zdjęcia Twoich klientów będą zawsze rozpoznawalne! Najpierw to my tworzymy przestrzeń, a potem przestrzeń tworzy nas. Nasz zespół chętnie pomoże Ci w tym zakresie.
Rozmiar:
Szerokość: 43,5 cm
Wysokość: 22,2 cm
Podłoże: 5 mm przezroczysty akryl
Profesjonalne neonowe światło o trwałości minimum 50 000 godzin.
Materiał i opakowanie: Elastyczny neon wykonany jest z wysokiej jakości taśmy LED i plastikowej obudowy, która cechuje się wysoką jakością. Podłożem jest akryl o grubości 5 mm. W porównaniu z tradycyjnymi neonami są jaśniejsze, bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska, długotrwałe, energooszczędne, ciche, nienagrzewające się i łatwe do zastosowania w różnych dekoracjach. Testujemy wszystkie światła na żywo przed wysyłką.
Specyfikacja rozmiaru: Otrzymasz dekoracyjny znak świetlny z akrylowym podkładem, kabel zasilający od neonu do zasilania o długości 3 metrów oraz kabel zasilający od gniazda do neonu o długości 2 metrów.
Łatwość użycia: W akrylowym podkładzie znajduje się otwór, więc wystarczy przykręcić do niego zestaw mocujący do ściany lub postawić go na stole